NEMA
Žena chtěla bydlet ekologicky, já nízkoenergeticky a oba co nejdříve. Nema nám to splnila vše a za výstavbu v zimě navíc dala slevu.
Bydlení v moderních dřevostavbách
maximální kvality za ceny, které potěší. A na jaře už do vlastního.
Katalog NEMA ke stažení - nízkoenergetické a pasivní dřevostavby

Dřevostavby NEMA

Dřevostavba je dům, jehož nosnou konstrukci tvoří dřevěné prvky nebo prvky vyrobené z materiálů na bázi dřeva. Ve stavebnictví představují moderní, perspektivní, ale hlavně ekologický způsob bydlení. V Nemě vám stavíme dřevostavby nízkoenergetické a pasivní. Obě volby jsme rozšířili také o možnost výstavby z velkoformátových masivních panelů

Co vás baví na dřevostavbách NEMA:

  • Dřevostavbu vám předáme v předem domluvené fázi výstavby. Záleží tak jen na vás, zda si od nás necháte postavit jen hrubou stavbu nebo vám předáme klíče už od zcela hotového domu (tzv. dům na klíč).
  • Máte vybraný projekt k typovému domu, ale chtěli byste v něm udělat drobné úpravy - zvětšit okno, přidat příčku, posunout stěnu nebo rovnou dvě... U nás (na rozdíl od konkurence) za úpravy projektu neplatíte nic navíc. Prostě chceme, abyste bydleli ve svém vysněném domě. A abyste za projekt neplatili víc než jen jednou.
  • Ještě před začátkem výroby váš projekt nakreslíme a poté předvedeme jeho 3D návrh. V rámci něj detailně rozkreslíme celou konstrukci domu, vyřešíme jednotlivé konstrukční detaily a necháme celý dům posoudit statikem. Máme tak vždy jistotu, že odvádíme poctivou práci a že vám dům od nás bude bez problémů sloužit celý život.
  • Máte-li vlastního elektrikáře, oknaře nebo kohokoli, kdo by vám pomohl s nějakým řemeslem, rádi se s ním domluvíme a připravíme mu vše potřebné pro jeho práci v rámci stavby.
  • Potřebujete nakreslit projekt, pomoc s dokumenty ke stavebnímu povolení, poradit ohledně hypotéky nebo zjistit, jak je to vlastně s energetickými štítky a jestli byste nemohli čerpat dotace typu Zelená úsporám... V Nemě máme své vlastní projektanty a také úzce spolupracujeme s odborníky z různých oborů. Zeptejte se nás a rádi poradíme a předáme kontakt na spolehlivé profesionály.
  • Když k nám přijedete, rádi vám ukážeme celou výrobu. Uvidíte jak a z čeho vlastně je vyráběna i vaše dřevostavba a můžete se přesvědčit o kvalitě výroby dřevostaveb NEMA.

Dřevostavba NEMA od začátku k předání

Nízkoenergetická dřevostavba: difúzně otevřená a difúzně uzavřená

Pasivní dřevostavba

Dřevostavba z velkoformátových panelů

3D návrhy

 


Referenční domy NEMA

Katalog NEMA

O dřevostavbách NEMA 

NEMA plody (realizace)

NEMA tipy

Chci stavět s Nema