NEMA
Dům si postavím sám, ale na krov si přizvu profíky.
Sestavte si krov sami s trochou
odborné pomoci. Při koupi krovu ve formě "skládačky"
vám s montáží pomůže náš technik.

Krovy NEMA

"Konstruujeme 462 střešních konstrukcí ročně."

V NEMĚ pro vás nevyrábíme nic, co bychom si sami nepostavili pro sebe. Abychom našli ty nejlepší technologické postupy a vybrali ty nejkvalitnější materiály, koukáme se zpět do minulosti na zkušenosti tehdejších specialistů na dřevo a stejně tak sledujeme nejmodernější trendy a technologie. Výsledkem je spojení toho nejlepšího napříč generacemi. Na krovech NEMA jsme zkombinovali původní techniku tesařských spojů s výrobou na nejnovějších strojích Hundegger zajišťujících maximální přesnost. A jelikož jsme firma jihočeská, pochází veškeré dřevo, které zpracováváme, z Novohradských hor a Šumavy.

Proč realizovat váš krov právě s námi:

 Výroba krovů NEMA  Krovy NEMA

Naše postupy:

Nejprve s Vámi probereme projekt Vaší střechy, abychom si utvořili představu o tom, co od ní očekáváte a do jaké finální fáze si ji od nás přejete realizovat. Na základě těchto informací můžeme poté navrhnout vhodné technické řešení jednotlivých detailů krovu.
Díky našim technologiím a softwarům jsme připraveni realizovat i zcela nestandardní tvary střešních nosných konstrukcí. Tvar nosné konstrukce je tedy limitován pouze fantazií architekta a vlastnostmi používaného materiálu.
Pokud dosud vlastní projekt nemáte, rádi Vám jej zpracujeme a vytvoříme pro Vás 3D náhledy konstrukce krovu spolu s cenovou nabídkou.

Dalším krokem je zaměření již přímo na místě Vaší stavby a kontrola souladu s projektovou dokumentací.
Následně naši projektanti zpracují výrobní dokumentaci ve 3D softwarech, vyřeší jednotlivé detaily v návaznosti na ostatní řemesla a nakonec Vám Vaši novou střechu předvedou.

Plánovanou konstrukci krovu necháme posoudit odborníkem na statiku, který vypracuje statické výpočty.
Pokud je vše v pořádku a Vám se střecha líbí, můžeme přistoupit k vlastní výrobě.
Materiál objednáme na naší pile, kde proběhne příprava dle jednotlivých výpisů.
Provedeme vygenerování výrobních dat.
Následuje opracování jednotlivých dřevěných prvků pomocí moderních technologií na CNC strojích. Přesnost výroby jednotlivých částí a prvků je zajišťována strojně, příspěvek lidské práce je v tomto okamžiku minimální, stroje zajišťují vysokou přesnost. Právě tato moderní technologie nám navíc umožňuje návrat ke klasickým a staletími prověřeným tesařským spojům, používaným našimi předky.
Následuje montáž krovů, kterou provedou na místě stavby naši odborní pracovníci.


Více o krovech NEMA

3D návrhy krovů

Kontaktujte nás

Chci stavět s Nema